Esprit Cup 27.2.2010 - 2.místo

27.02.2011 20:01

 

Pokud vám uteče vítězství na dvoudenním turnaji, za účasti předních celků z ČR, o jeden gól ve skóre, můžete mluvit o smůle, nepřízni fotbalového boha a dalších věcí. Fakt je ten, že po závěrečném hvizdu měla Sparta v konečné tabulce při rovnosti bodů, stejném počtu vstřelených branek o jednu obdrženou branku méně a po roce tak obhájila loňské prvenství.

Naši kluci se ale svými výkony po oba dva dny stali vítězi v očích našich trenérů a fanoušků a patří jim za předvedenou hru velká pochvala, stejně tak jako druhé polovině týmu, která dopoledne zvítězila na turnaji v Modřanech.

Turnaj  po zahřívacím úvodním zápase v zásadě vyvrcholil soubojem se Spartou. Ve výborném zápase z obou stran padl na každé straně jeden gól, tradiční soupeři se rozešli smírně. Poté se ale zbytek zápasů změnil v gólové dostihy, když oba dva týmy postupně poráželi jednoho soupeře za druhým.Oba týmy ukázaly, že patří v tomto ročníku mezi absolutní špičku.  Lukáš se pral do posledního zápasu o trofej pro nejlepšího střelce turnaje, která mu bohužel v závěrečném rozstřelu unikla.

Sam byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje, spolu s Lukášem byli zvoleni do All Stars týmu turnaje. Ceny při závěrečném ceremoniálu předával Patrik Berger.

Ještě jednou, bez ohledu na výsledky, velká poklona všem dnešním slávistům za předvedené výkony.

Výsledky:

Slavia - Tescoma Zlín 7:1

Slavia - Sparta 1:1

Slavia - FK Chmel Blšany 10:0

Slavia - FK Baník Most 10:1

Slavia - Bohemians 1905  6:2

Slavia - FC Vítkovice 9:0

Slavia - FK Ravel Ústí 8:1

Sestava a branky:

Bareš 17x, Behenský 4x, Mareš, Kordiak 7x, König 5x, Mündl 3x, Snětivý 1x, Šimoník 5x, Višinský 9x

Pořadí:

1. Sparta    19 bodů, skore 51:5

2. Slavia     19 bodů, skore 51:6

3. Bohemians 1905

4.Ústí

—————

Zpět