Ústí nad Labem 8.5.2009 - 4.místo

08.05.2009 20:01

Sestava Slavie pod vedením M.Jindřicha, T.Königa a L.Kořínka : Jára Novotný, Filip Mudr, Standa Tichý, Ráďa Janovský, Adam König, Matěj Mündl, Filip Haugwitz, Kuba Hofmann, Pája Behenský, Sam Kordiak, Lexík Jaroš, Milan Mareš skončila dnes na 4.místě.

Turnaj se uskutečnil na přírodní trávě  v arálu Ravelu Ústí, kluci poprvé hráli na velkém hřišti v počtu 7+1. Jelikož 2 připravená hřiště byla opravdu velká, jednalo se dnes kromě fotbalu také o slušný atletický výkon:-)

Slavie podala slušný výkon, při troše štěstí by přivezla některou z medailí. Nicméně je vidět, podobně jako minulý týden na Bohemia Cupu, že kluci ještě potřebují pár utkání na podobně větších travnatých hřištích, aby si na takové prostředí více zvykli.

První hattrick dnes zaznamenal Sam, což bylo řádně oslaveno..(tatínky:-), pár úžasných zákroků předvedl v brance Jára, především v utkání s Ústím použil k zastavení střel všechny možné i nemožné části těla:-)

Výsledky:

Slavia - Teplice  0:2    náš klasický první zápas, kluci se spíše rozkoukávali. Teplice zaslouženě zvítězili, když jeden gól padl z penalty.

Slavia - Bohemka 5:0    výkon s Bohemkou již byl mnohem lepší, třikrát využil svou rychlost Sam, skore na konečných 5:0 upravil dvakrát Pája.

Slavia - Litoměřice 0:1   dnes nejsmolnější zápas, kluci soupeře tlačili, ale gól nedali ani po sérii asi 4 rohových kopů, naopak soupeř se dostal do brejku a zápas rozhodl

Slavia - Ústí 1:1    domácí dnes proti nám zahráli mnohem lépe než minulý týden v Bohemia Cupu, přesto jsme se ujali vedení, když gól vstřelil Sam. Domácí ale dokázali vyrovnat. Při několika šancích na konci nás podržel Jára.

Slavia - Jablonec 5:0  na závěr přišla jednoznačná výhra nad dnes nejslabším týmem. Brzy jsme vedli o 2 góly, když se prosadil Pája.  Třetí gól přidal do poločasu Matěj. V druhém poločase se trefil ještě Milánek a na závěr Ráďa.